Wydarzenia

/assets/wydarzenia/warsaw_dental_medica_show.jpg
Warsaw Dental Medica Show 7. Edycja

Warsaw Dental Medica Show to branżowe specjalistyczne wydarzenie odbywające się w Ptak Warsaw Expo, Największym Centrum Targowo – Kongresowym w Europie Środkowej. Mające na celu skupienie wszystkich gałęzi branży Stomatologii i Medycyny Estetycznej i stworzenie dogodnych warunków do profesjonalnych kontaktów biznesowych. Międzynarodowe Targi oraz Kongres Stomatologii i Medycyny Estetycznej pozwolą na znalezienie potencjalnych partnerów biznesowych dla twojej firmy.

Czytaj więcej
/assets/wydarzenia/krakdent_2024.jpg
To tu spotyka się cała branża - podsumowanie Targów KRAKDENT® 2024

Od 30. lat Targi KRAKDENT® wspólnie z wystawcami i odwiedzającymi piszą historię polskiej branży stomatologicznej. Dlatego jubileuszowa edycja wydarzenia, odbywająca się w dniach 11-13 kwietnia w EXPO Kraków, musiała być huczna! 3 dni, 10 811 zwiedzających, 342 wystawców m.in. z Austrii, Belgii, Chin, Czech, Danii, Finlandii, Francji, Hiszpanii, Niderlandów, Niemiec, Korei Płd., Polski, Rumunii, Słowacji, Szwajcarii, Szwecji, Ukrainy, USA, Węgier, Włoch.

Czytaj więcej
/assets/wydarzenia/krakdent.png
KRAKDENT - Największe targi stomatologiczne w Polsce Kolejna edycja: 11-13 kwietnia 2024, Kraków

Targi KRAKDENT ®  to międzynarodowa wystawa produktów i usług z zakresu stomatologii, połączona z programem naukowym, skierowanym do stomatologów, techników dentystycznych oraz higienistek i asystentek. KRAKDENT ®  skierowany jest do profesjonalistów, zawodowo związanych z branżą medyczną.

Czytaj więcej
/assets/wydarzenia/roots-summit.jpeg
Rejestracja na ROOTS SUMMIT 2024 – już otwarta!

Organizatorzy konferencji ROOTS SUMMIT, która odbędzie się w dn. 9-12 maja 2024 r. w Atenach informują, że rejestracja on-line jest już otwarta. Uczestnicy spotkania mogą spodziewać się wykładów i warsztatów na wysokim poziomie naukowym i klinicznym, a także niezapomnianych imprez towarzyszących.

Czytaj więcej